Wooqie

Tworzenie stron www

Usługa polegająca na stworzeniu projektu strony Twojej firmy czy produktu, dostosowaniu go do potrzeb klienta a następnie wdrożeniu go na serwer www.

Jeśli masz już stronę www możesz zlecić jej edycje bądź odnowienie lub aktualizacje. Możesz także zlecić przystosowanie strony i tekstów pod pozycjonowanie SEO.

System CMS pozwoli Ci dowolnie edytować treści na stronie i dodawać nowe podstrony.

Tworzenie grafiki www

Tworzenie różnej grafiki na strony www: banery, infografiki, grafiki do email, logo, banery reklamowe oraz inne elementy graficzne stron internetowych.

Dodatkowo także projekty ulotek, plakatów, teczek, wizytówek, zaproszeń.

Tworzenie aplikacji www

Potrzebujesz internetowej aplikacji by wspomóc prace w firmie? Chcesz dać swoim klientom dodatkowe narzędzia do pracy? Zleć stworzenie aplikacji www dzięki której będziesz mógł zwiększyć zakres swoich usług.

Co może Ci się przydać? Aplikacja do administracji, do zarządzania listą klientów, do magazynu i zamówień, do tworzenia i zarządzania projektami, do generowania zamówień i płatności online oraz inne pomysły przydatne Twojej firmie.

Tworzenie stron www Warszawa

Tworzenie stron www Warszawa to usługa polegająca na stworzeniu strony internetowej. Jeśli prowadzisz jakąś działalność czy usługę przyda Ci się własne miejsce w internecie by klienci mogli Cie odnaleźć.

Projektowanie stron internetowych

Projektowanie stron internetowych polega na starannym przygotowaniu projektu Twojej strony firmowej. Strony ww przygotowanej tak by odpowiadała Twoim potrzebom. By działała poprawnie zarówno na przeglądarce na komputerze i na telefonie.

Możesz zlecić wykonanie prostej strony – wizytówki firmowej, standardowej strony www lub rozbudowanej strony. Zawsze do wyboru masz kilka rozwiązań. Poza stworzeniem nowej strony możesz zlecić wykonanie grafiki www lub edycje strony którą już posiadasz. Jeśli wystarczy Ci skromny projekt strony typu one-page to także możesz go zlecić. Taka strona wtedy zawiera wszystko co najważniejsze na jednej stronie.

Zawsze możesz liczyć na pomoc i ewentualne poprawki gdy stwierdzisz że coś na stronie jednak byś zmienił/dodał. Panel administracyjny pozwoli Ci także na samodzielne wprowadzanie poprawek w treści stron. Dodatkowo możesz zlecić optymalizacje strony pod SEO pozycjonowanie. Dobrze wykonana strona, z dobrymi opisami to podstawa przy pozycjonowaniu.

Grafika www, Grafika 3d BLENDER

Projektowanie prostych grafik 3d, które możesz umieścić na swojej stronie internetowej. Możliwość zaprojektowania grafiki reklamowej produktów, różnego rodzaju scen promocyjnych lub grafik na stronę www jako baner czy element strony.

Program do grafiki 3d pozwala na nieograniczone tworzenie różnego rodzaju obrazów które można wykorzystać na wiele sposobów. Za pomocą takich programów można np. wykonać grafikę telefonu który obecnie posiadamy w sprzedaży dokładając własne logo czy obraz na ekranie. Można wykonać grafikę fotela aby lepiej prezentował się do sprzedaży na stronie sklepu internetowego.

Program umożliwia także tworzenie różnego rodzaju scen nawiązujących do profilu działalności firmy lub pokazujących dany produkt. Może też służyć do stworzenia obrazów urozmaicających grafikę na stronie www.

Jaką grafikę można stworzyć? Za pomocą takich programów można stworzyć wizualizacje: laptopa, telefonu, monitora, stołu, fotela, lampki, butelki, budynku, narzędzi, sprzętu AGD RTV, mebli, ogrodzenia, pojazdów i każdego dowolnego elementu jaki przyjdzie nam do głowy.